Heksenjongen

Nederlands | 10-07-2019 | 384 blz.
Auteur(s): Kelly Barnhill
Vertaler: Marie Lotte Hagen
Bindwijze: Hardcover
ISBN/ISBN13: 9789025877019
Betoverend verhaal over moed, vriendschap en verbeeldingskracht. Voor liefhebbers van Tonke Dragt, Cornelia Funke en Monica Furlong. Vanaf 10 jaar.
€ 18,99

Betaal bij ons veilig met:

Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis!
Voorraad in de winkel
navigeer snel

Gegevens

Samenvatting

De verkeerde jongen zal je leven redden.
En jij het zijne.


Finn praat niet meer sinds zijn tweelingbroer in de rivier is verdronken. Niemand weet wat er in hem omgaat. Tot op een dag een roversbende het huis omsingelt, vastberaden om de magie te stelen die zijn moeder achter slot en grendel verborgen houdt.
Kan een jongen die nergens meer in gelooft de magie uit de verkeerde handen houden?

Kelly Barnhill schreef ook Het meisje dat de maan dronk, dat werd bekroond met de Newbery Medal, de prijs voor het beste kinderboek.

Korte omschrijving

Betoverend verhaal over moed, vriendschap en verbeeldingskracht. Voor liefhebbers van Tonke Dragt, Cornelia Funke en Monica Furlong. Vanaf 10 jaar.

Details

Details
Titel Heksenjongen
Auteur(s) Kelly Barnhill
Vertaler Marie Lotte Hagen
Productvorm Hardcover
Taal Nederlands
Aantal pagina`s 384
Uitgever WPG Kindermedia
Publicatiedatum 10-07-2019
Afmetingen 222mm x 159mm x 39mm
Gewicht 686gr
ISBN/ISBN13 9789025877019

Beoordelingen

Schrijf je eigen review
U plaatst een review over:Heksenjongen
Waardering