Elizabeth & Margaret

Een prachtig portret van een ingewikkelde maar onbreekbare zussenband
Nederlands | 12-07-2021 | 328 blz.
Auteur(s): Andrew Morton
Vertaler: Ireen Niessen
Bindwijze: eBook ePub
ISBN/ISBN13: 9789026356438
Elizabeth & Margaret van biograaf Andrew Morton is het verhaal van twee koninklijke zussen die ondanks alles tot elkaar veroordeeld waren. Voor de fans van Netflix-serie The Crown en De hofdame.
Referentie:
€ 10,99
Om een E-book to bestellen moet je eerst een account aanmaken of inloggen.

Betaal bij ons veilig met:

Levertijd: Direct beschikbaar.
Let op: eBoeken zijn niet te ruilen of te annuleren en account aanmaken is verplicht
Voorraad in de winkel
navigeer snel

Gegevens

Samenvatting

Elizabeth & Margaret van Andrew Morton, auteur van Diana, haar eigen verhaal, is het verhaal van de onafscheidelijke zusjes Windsor. De onverwachte troonsafstand van hun oom Edward VIII veranderde de dynamiek tussen hen drastisch.

Vanaf dat moment zou Margaret voor haar zus moeten buigen en zich moeten schikken in haar nieuwe positie binnen het gezin. Elizabeth zou de capriolen van haar jongere zus geamuseerd gadeslaan, maar Margarets worsteling om haar plek binnen het koninklijke systeem te vinden, waren vaak een bron van onderlinge spanningen.

In deze biografie wordt hun relatie beschreven, van hun idyllische jeugdjaren tot de verschillende levenspaden die de beide vrouwen bewandelden na Elizabeths kroning. Morton biedt een unieke kijk op de twee zussen die ondanks het grote verschil in karakter en functie een hechte band hadden, op de impact die ze gehad hebben op de koninklijke familie, en hoe deze is veranderd gedurende de twintigste eeuw.

Elizabeth & Margaret van Andrew Morton is hét boek voor de fans van Netflix’ The Crown en De hofdame.

‘Een zeer goed boek. Deze biografie belicht zowel de innige band van de zussen als hun ingewikkelde relatie in één, vloeiend leesbaar verhaal.’ – The Wall Street Journal

‘Een voortreffelijk portret van een even ongemakkelijke als onbreekbare zussenband.’ – Kirkus Reviews

‘Op sprankelende wijze onderzoekt Morton de push & pull tussen de diepe liefde en de intense jaloezie die de zussen bond. Royaltyfans zullen ervan smullen.’ – Publishers Weekly

‘Details om van te smullen, ontroerend en goed gedocumenteerd. Dit zal bij velen in de smaak vallen!’ – Booklist (starred review)

‘Morton is dé Britse royaltykenner en voorziet het kille koninklijke leven van een rijke context. […] Margarets verhaal is onthullend.’ – The New York Times

‘Een indrukwekkende dubbelbiografie. Die tegelijk verrassend veel inzicht biedt in de moeilijke verstandhouding tussen de hedendaagse prinsen William en Harry.’ – Het Parool

Korte omschrijving

Elizabeth & Margaret van biograaf Andrew Morton is het verhaal van twee koninklijke zussen die ondanks alles tot elkaar veroordeeld waren. Voor de fans van Netflix-serie The Crown en De hofdame.

Details

Details
Titel Elizabeth & Margaret
Auteur(s) Andrew Morton
Vertaler Ireen Niessen
Productvorm eBook ePub
Taal Nederlands
Aantal pagina`s 328
Uitgever Ambo/Anthos B.V.
Publicatiedatum 12-07-2021
ISBN/ISBN13 9789026356438

Beoordelingen

Schrijf je eigen review
U plaatst een review over:Elizabeth & Margaret
Waardering