eBook

Bonuskind

Saskia Noort


Nederlands | 26-06-2020 |

9789044351057

Ebook (Epub)


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 3,99 € 3,99

  Beschikbaar




Tekst achterflap

Vijftienjarige Lies wordt op een ochtend wakker met het gevoel dat haar moeder Jet iets is overkomen. Haar bed is niet beslapen en ze heeft haar mobiele telefoon thuis laten liggen. De vierentwintig uur die volgen ontvangt Lies geen enkel teken van leven. Haar vader en zijn nieuwe vriendin Laura schakelen de politie in, ze geloven dat het te maken heeft met haar mentale toestand: ze zou de scheiding nooit te boven zijn gekomen en heeft daarom besloten te verdwijnen. Of erger. Lies weet echter zeker dat ze dat nooit zou doen en gaat zelf op onderzoek uit. met alle gevolgen van dien.

Biografie

Saskia Noort (1967) is schrijfster en columniste. Van haar boeken werden 3,5 miljoen exemplaren verkocht. Haar werk is in 15 talen vertaald en wordt veelvuldig bewerkt voor televisie, film en theater. Zo werd er dit jaar van Nieuwe buren een theaterbewerking gemaakt, verschijnt Bonuskind in de VS en is Netflix bezig met een nieuwe serie van De eetclub. Met Adem bewijst Noort wederom dat ze een van de relevantste vrouwelijke stemmen is in Nederland.

Details

EAN :9789044351057
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  26-06-2020
Uitvoering :Ebook (Epub)
Taal/Talen : Nederlands
Status : Bestelbaar
Keywords :  adolescentie;bed niet beslapen;bonuskind;echtscheiding;emotionele zoektocht;familieconflict;geen teken van leven;geheimen;gevoel van onheil;gevolgen;lies;mentale toestand;mobiele telefoon achtergelaten;moeder jet;nieuwe vriendin;onderzoek;ontrafelen van mysteries.;ontsnappen aan realiteit;onzekerheid;relatieproblemen;saskia noort;scheiding;spannende zoektocht;spanning;thriller;vader;verdacht gedrag;verdwijning;verdwijning oplossen;verlies;vermissing;vijftien jaar oud;zelf oplossen;zelfontdekking