Mini kookworkshop Özlem Warren: Istanbul

29
August

Mini Kookworkshop Özlem Warren: Istanbul

Op zaterdag 29 augustus 2026 laat Özlem Warren ons doormiddel van een mini kookworkshop proeven van haar nieuwe kookboek Istanbul bij Boekhandel De Vries Van Stockum in Den Haag (Passage 11).

Om de uitgave van de Nederlandse editie van Istanbul te vieren komt Özlem Warren een mini kookworkshop geven in onze winkel in Den Haag, waarna hier gezamenlijk van kan worden gegeten en plaats is voor een meet & greet.

Let op: ze komt dezelfde dag ook naar onze winkel in Haarlem voor een meet & greet. Informatie over dat evenement vindt u hier

  • Wat: Mini kookworkshop en meet & greet
  • Waar: Boekhandel De Vries van Stockum, Den Haag (Passage 11)
  • Wanneer: Zaterdag 29 augustus 2026 | 17:00
  • Toegang: €5,- per persoon
  • Aanmelden: Graag, via evenementen@devriesvanstockum.nl
  • Let op! De voertaal van dit evenement is Engels

English event description

On Saturday, August 29, 2026, Özlem Warren introduce us to her new cookbook Istanbul, by giving a mini workshop in our store in The Hague (Passage 11)

Over het boek

Heerlijke recepten uit het hart van de stad Istanbul, van de auteur van Sebze. Dit boek combineert Özlem's twee culinaire passies: de vibrante diversiteit van de keuken van Istanbul en het huisgemaakte eten dat uit deze magische stad komt.

Het boek zal zowel in het Engels als in het Nederlands te koop zijn.

Over de auteur

Özlem Warren is een prijswinnende Turkse culinaire expert, auteur en kookinstructeur. Haar eerdere boeken, Özlem's Turkish Table en Sebze, wonnen diverse prijzen. Ze deelt haar passie voor de Turkse keuken bovendien via haar Instagrampagina: @ozlems_turkish_table 




Terug naar overzicht