Meet & Greet Özlem Warren: Istanbul
Op zaterdag 29 augustus signeert Özlem Warren haar boek Istanbul bij Boekhandel De Vries Van Stockum in Haarlem (Jacobijnestraat 7).
Om de uitgave van de Nederlandse editie van Istanbul te vieren komt Özlem Warren voor een meet & greet naar onze winkel in Haarlem. Let op: ze komt dezelfde dag ook naar onze winkel in Den Haag voor een mini kookworkshop. Informatie over dat evenement vindt u hier
Wat: Meet & Greet
Waar: Boekhandel De Vries Van Stockum, Haarlem (Jacobijnestraat 7)
Wanneer: Zaterdag 29 augustus 2026 | 13:30
Toegang: Gratis
Aanmelden: Graag, via evenementen@devriesvanstockum.nl
Over het boek
Heerlijke recepten uit het hart van de stad Istanbul, van de auteur van Sebze. Dit boek combineert Özlem's twee culinaire passies: de vibrante diversiteit van de keuken van Istanbul en het huisgemaakte eten dat uit deze magische stad komt.
Het boek zal zowel in het Engels als in het Nederlands te koop zijn.
Over de auteur
Özlem Warren is een prijswinnende Turkse culinaire expert, auteur en kookinstructeur. Haar eerdere boeken, Özlem's Turkish Table en Sebze, wonnen diverse prijzen. Ze deelt haar passie voor de Turkse keuken bovendien via haar Instagrampagina: @ozlems_turkish_table