26,60
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9798217045839 |
| Publicatie datum : | 01-01-1900 |
| Uitvoering : | Diversen |
| Hoogte : | 209 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 180 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |