Pride and Prejudice (Puffin in Bloom Deluxe Edition)
Jane Austen
Engels | 17-03-2026 | 480 pagina's
9798217042968
Hardback
23,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9798217042968 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 17-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 186 mm |
| Breedte : | 134 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 449 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 480 |
| Reeks : | Puffin in Bloom |