Zelf Bier Brouwen voor Beginners
B.V.
Nederlands | 04-03-2026 | 124 pagina's
9789465192796
Paperback / softback
16,95
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek leidt je stap voor stap door het thuisbrouwen van bier. Je leert alles over ingrediënten, het brouwproces, gisting en het bottelen van je eigen bieren.
Tekst achterflap
Stel je voor: een glas fris, zelfgebrouwen bier dat precies smaakt zoals jij het wilt. Dat is minder ingewikkeld dan je denkt. Dit boek neemt je stap voor stap mee in de wereld van het thuisbrouwen. Je leert welke ingrediënten en hulpmiddelen je nodig hebt, hoe het brouwproces werkt en wat er tijdens de gisting gebeurt. Van het kiezen van de juiste mout en hop tot het bottelen of tappen van je eigen bier: alle basiskennis komt aan bod. Je ontdekt hoe je verschillende bierstijlen brouwt, hoe je veelgemaakte fouten voorkomt en hoe je elke volgende batch een stukje beter maakt. Of je nu nieuwsgierig bent of al lang droomt van een eigen brouwketel: dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om vandaag nog te beginnen.
Slogan/Promotie
Stel je voor: een glas fris, zelfgebrouwen bier dat precies smaakt zoals jij het wilt. Dat is minder ingewikkeld dan je denkt. Dit boek neemt je stap voor stap mee in de wereld van het thuisbrouwen. Je leert welke ingrediënten en hulpmiddelen je nodig hebt, hoe het brouwproces werkt en wat er tijdens de gisting gebeurt. Van het kiezen van de juiste mout en hop tot het bottelen of tappen van je eigen bier: alle basiskennis komt aan bod. Je ontdekt hoe je verschillende bierstijlen brouwt, hoe je veelgemaakte fouten voorkomt en hoe je elke volgende batch een stukje beter maakt. Of je nu nieuwsgierig bent of al lang droomt van een eigen brouwketel: dit boek geeft je de kennis en het vertrouwen om vandaag nog te beginnen.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465192796 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 04-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 181 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 124 |