Ik zou uw dochter kunnen zijn
Doortje Smithuijsen
Nederlands | 11-03-2026 |
9789465036328
Paperback / softback
5,25
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
De thema-uitgave ik zou uw dochter kunnen zijn ligt vanaf 11 maart in de boekhandels voor een vaste prijs van € 5,25.
Het essay gaat niet over alle babyboomers, ook niet over alle millennials.
Het gaat over een grote groep welvarende Nederlanders die elkaar beconcurreren vanwege hun verschillende vormen van welvaart.
Het gaat over intergenerationele jaloezie tussen twee generaties die beide op hun eigen manier uitblinken in onuitstaanbaarheid.
Details
| EAN : | 9789465036328 |
| Uitgever : | Stichting CPNB |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 191 mm |
| Breedte : | 111 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 78 gr |
| Status : | Bestelbaar |