Waar bleven de hersenen van een farao?
Tim Cooke
Nederlands | 11-05-2023 | 32 pagina's
9789464391800
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 17,95
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Waarom stortten de eerste piramides in? Hoe stierf Toetanchamon? Verstopte Cleopatra zich in een tapijt? Lees de antwoorden op deze vragen (en veel meer) en leer van alles over de oude Egyptenaren.
Tekst achterflap
Duik in de geschiedenis met deze leuke, te gekke serie vol vragen die in andere boeken nou nooit gesteld worden! Waarom stortten de eerste piramides in? Hoe kwam Toetanchamon om het leven? En waarom aanbeden Egyptenaren katten? Geen vraag is te gek in de serie Vraag maar raak!
Slogan/Promotie
In dit boek krijg je antwoorden op bijzonder vragen over de geschiedenis en cultuur van de Oude Egyptenaren. Je leest over het leven langs de Nijl, een vrouwelijke farao, piramidebouw, katten, de ontcijfering van de hiëroglyfen, gezondheid en natuurlijk iets over mummies. Geen vraag is te gek in de serie Vraag maar raak!
Details
EAN : | 9789464391800 |
Uitgever : | Schoolsupport Uitgeverij BV |
Publicatie datum : | 11-05-2023 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 270 mm |
Breedte : | 215 mm |
Dikte : | 7 mm |
Gewicht : | 357 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 32 |
Reeks : | Vraag maar raak! |