Hoe ik van mijn rijangst afkwam
Titia Hoogendoorn
Nederlands | 13-09-2022 | 136 pagina's
9789463493659
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
12,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
In Hoe ik van mijn rijangst afkwam geeft actrice en podcastmaker Titia Hoogendoorn grappige anekdotes en handige tips om je rijangst te overwinnen. Voor iedere aanstaande én bestaande automobilist.
Tekst achterflap
Hoe ik van mijn rijangst afkwam van Titia Hoogendoorn is een grappig pamflet vol humor en zelfspot, handige lijstjes, interviews met andere rijangstigen en praktische tips om zelf je rijangst te overwinnen.
Op 1 januari 2021 hadden er in Nederland en België ruim 18 miljoen mensen een rijbewijs en volgens de laatste onderzoeken heeft tot 10 procent daarvan last van rijangst, zodanig dat ze amper zelf achter het stuur zitten.
Auteur, actrice en podcastmaker Titia Hoogendoorn had hier tot voor kort ook last van, totdat ze besloot dit grondig aan te pakken. Haar stok achter de deur werden vriendinnen, haar vader, haar volgers op Instagram en haar einddoel: zelf met de auto naar de Ikea kunnen. Voor het oog van duizenden Instagram-volgers kwam ze van haar rijangst af en schreef hier een boek over.
Een verhaal vol herkenning voor iedere angstige automobilist, maar zeker ook voor liefhebbers van het humoristische én informatieve Waarom je niet zomaar moet stemmen waar je ouders op stemmen, dat Titia eerder schreef met Nienke Schuitemaker.
Biografie
Actrice, podcast- en videomaker, influencer én illustrator: Wat kan Titia niet? Je kent deze creatieve duizendpoot misschien wel van de hitserie SpangaS waarin ze de excentrieke rol van Fay vervulde. Of van Vakkenvullers, waarin ze de intense (en sexy) supermarktassistentmanager Gerda was. Titia Hoogendoorn heeft op de Gerrit Rietveld Academie Beeld en Taal gestudeerd, en studeerde in 2014 af.
Ze houdt zich onder andere bezig met het wakkerschudden van het Nederlandse volk. In haar podcast Polititia transformeerde ze bijvoorbeeld van politieke n00b naar activist. Op haar socials schuwt ze niet van zelfspot, en geeft ze vol humor kijk in haar dagelijkse leven en nieuwe rol als moeder.
Details
| EAN : | 9789463493659 |
| Uitgever : | Xander Uitgevers B.V. |
| Publicatie datum : | 13-09-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 136 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 136 |