Het onverwachte kind
Soraya Lane
Nederlands | 08-04-2026 | 320 pagina's
9789402719963
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
18,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Ontdek de verborgen parels van bestsellerauteur Soraya Lane in deze bundel met hartveroverende verhalen!
Dochter van haar dromen
Een blessure dreigt een einde te maken aan Saffrons danscarrière, totdat de onweerstaanbare Blake haar een aanbod doet.
Hij stelt maar één voorwaarde...
Dochter van zijn hart
Drie jaar geleden beleefde Rebecca een geweldige nacht met Ben. Nu is de beroemde sportman terug en hij blijkt net zo charmant als voorheen. Kan ze haar hart volgen en tegelijkertijd haar grootste geheim verborgen houden?
Biografie
Als kind droomde Soraya Lane er al van om auteur te worden. Inmiddels is ze fulltimeschrijver. Ze woont samen met haar gezin op een kleine boerderij in Nieuw-Zeeland, waar het adembenemende uitzicht dagelijks voor inspiratie voor haar verhalen zorgt.
Kenmerk
2-in-1
Details
| EAN : | 9789402719963 |
| Uitgever : | HarperCollins Holland |
| Vertaler : | Mariëlla Snel - Machteld Leistra |
| Publicatie datum : | 08-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 403 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 320 |
| Reeks : | Onverwachte liefdes |