Voor altijd jong
Jade Kops
Nederlands | 22-12-2025 | 360 pagina's
9789401626910
Paperback / softback
21,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Voor altijd jong van Jade Kops: nu in herziene editie met 17 nieuwe hoofdstukken. Een ontroerend, eerlijk en inspirerend verhaal over leven met kanker en het vinden van hoop.
Tekst achterflap
Voor altijd jong vertelt het aangrijpende verhaal van Jade Kops, bekend van het Instagramkanaal @mijnlevenmetkanker_. In de zomer van 2021 wordt bij de dan 14-jarige Jade Kops een zeldzame vorm van kanker gediagnosticeerd. Haar leven draait ineens niet meer om dansen, vriendinnen, werk en school, maar om het verslaan van die vreselijke ziekte.
Er zijn momenten waarop het lijkt dat de ziekte niet meer terug zal keren, maar die momenten blijken steeds van korte duur. Op 29 augustus 2024 krijgt ze te horen dat ze niet meer zal genezen.
In Voor altijd jong beschrijft Jade op eerlijke, pijnlijke en ontroerende wijze haar ziekteproces. In deze herziene uitgave, aangevuld met 17 nieuwe hoofdstukken, deelt ze haar intense verdriet, haar verlangen naar een 'gewoon' puberleven, maar ook de ontelbare lichtpuntjes die haar op de been houden. Voor altijd jong is een indrukwekkende ode aan positiviteit, geschreven door iemand die elke dag weer mensen weet te inspireren. Voor lezers van Ziek gelukkig, Alleen nog vandaag en Onvergetelijk.
'Jade is een kleine, grote, ontzettend menselijke held.' - Claudia de Breij
'Tranen in m'n ogen bij het lezen. Wat een mooi mens, wat een verhaal, wat een boek.' - Linda Hakeboom
Biografie
Jade Kops (@mijnlevenmetkanker_) maakte zich elke dag sterk voor haar lotgenoten. Zó sterk dat ze op 16 oktober 2024 werd benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Ze richtte Stichting Jade op om zieke kinderen en hun families een moment van ontspanning te bieden, en wist voor het Prinses Máxima Centrum ruim twee miljoen euro op te halen voor onderzoek naar kinderkanker.
'Jade Kops is een wonderbaarlijk wijs iemand, en niet alleen voor haar leeftijd. Ze is inspirerend voor de mensen om haar heen, maar ook voor de grote kring daarbuiten. Dat komt door hoe zij ondanks alles sterk weet te blijven, zonder haar ogen te sluiten voor de werkelijkheid. Jade is daardoor een kleine, grote, ontzettend menselijke held.' - Claudia de Breij
Details
| EAN : | 9789401626910 |
| Uitgever : | Xander Uitgevers B.V. |
| Publicatie datum : | 22-12-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 514 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 360 |