Gratis verzending vanaf €50,-

Stormgloed


Nederlands | 10-05-2024 | 416 pagina's

9789401621656

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99


 Voorraad in de winkel

   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €50,-




Korte beschrijving/Annotatie

In Stormgloed, het derde deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, is Flora vastbesloten de gebeurtenissen op St Kilda voorgoed achter zich te laten. Voor fans van Lucinda Riley en Delia Owens.

Tekst achterflap

Het derde deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan speelt zicht af in 1929. Flora MacQueen droomt van een groots en meeslepend leven, weg van St. Kilda, het kleine eiland waar ze is opgegroeid. Haar verloving met de jonge avonturier en zakenman James lijkt de deur naar haar toekomst wagenwijd open te gooien. Ze moeten nog één winter geduld hebben, maar na de geplande evacuatie van het eiland in de zomer kunnen ze samen zijn. En dan slaat het noodlot toe.

Met een gebroken hart en een familie waar ze voor moet zorgen, is Flora de wanhoop nabij. Als ze de kans krijgt om opnieuw te beginnen in Parijs grijpt ze die met beide handen aan. In de Franse hoofdstad lijkt het geld en het geluk voor het oprapen te liggen, maar tegen een hoge prijs. En de geheimen uit haar verleden blijven haar ook daar achtervolgen...

De Wilde eiland-reeks van Karen Swan is een wervelende serie vol drama, spanning en mysterie, met sterke vrouwen in de hoofdrol. Voor de fans van Lucinda Riley, Delia Owens en Santa Montefiore.

‘Dit is een boek waar je zo lang mogelijk van wilt genieten, maar ook in één ruk wilt uitlezen.’ ‒ Jill Mansell

Biografie

Karen Swan begon haar carrière als modejournalist. Ze gaf haar baan op om voor haar drie kinderen en puppy te zorgen en maakte haar langgekoesterde schrijfambitie waar. Eerder verschenen de succesvolle titels Een Noorse winternacht, De Griekse ontsnapping en De Schotse ontdekking.

Details

EAN :9789401621656
Auteur: 
Uitgever :Xander Uitgevers B.V.
Vertaler : Ireen Niessen
Publicatie datum :  10-05-2024
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Nederlands
Hoogte :213 mm
Breedte :141 mm
Dikte :30 mm
Gewicht :454 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :416
Reeks :  Het wilde eiland