Tom Clancy Daad van verzet
Andrews & Wilson
Nederlands | 10-03-2026 | 624 pagina's
9789400518711
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Veertig jaar na De jacht op de Red October lijkt de geschiedenis zich te herhalen...
Tekst achterflap
De Russische onderzeeër Belgorod is onverwacht uitgevaren. Maar wat is zijn missie en wie heeft zijn vertrek goedgekeurd? Belangrijker nog: welke wapens zijn aan boord van het reusachtige oorlogsschip? Het is inmiddels vier decennia geleden dat een soortgelijk incident met de Sovjet-onderzeeër Red October maar net goed afliep dankzij een jonge CIA-analist genaamd Jack Ryan. Nu is Ryan president van de Verenigde Staten. De gevaarlijke taak om achter de plannen van de commandant van de Belgorod te komen, komt op de schouders van een nieuwe generatie Ryans te liggen.
Details
| EAN : | 9789400518711 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Vertaler : | Saskia Peterzon-Kotte |
| Publicatie datum : | 10-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 53 mm |
| Gewicht : | 772 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 624 |
| Reeks : | Jack Ryan |