Ik die nooit een man heb gekend
Jacqueline Harpman
Nederlands | 15-08-2024 | 190 pagina's
9789083377001
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
23,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Diep onder de grond leven negenendertig vrouwen gevangen in een kooi. De vrouwen worden in de gaten gehouden door ongenaakbare bewakers en kunnen zich niet herinneren hoe ze daar terecht zijn gekomen, ze hebben geen besef van tijd en herinneren zich slechts vaag hoe hun leven ooit is geweest. Terwijl het continu brandende licht de dag in de nacht doet overgaan en er ontelbare jaren verstrijken, zit een jong meisje – de veertigste gevangene – alleen en verstoten in de hoek. Al snel zal blijken dat zij de sleutel is tot de ontsnapping van de anderen en hun kans op overleving in de vreemde wereld die boven de grond op hen wacht. Ik die nooit een man heb gekend is een beklemmende, hartverscheurende post-apocalyptische roman over vrouwelijke vriendschap en intimiteit, en over de moeite die mensen doen om hun menselijkheid te behouden in het aangezicht van verwoesting.
Details
| EAN : | 9789083377001 |
| Uitgever : | NBC - Orlando |
| Vertaler : | Peggy Van der Leeuw |
| Publicatie datum : | 15-08-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 133 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 342 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 190 |
| Reeks : | Orlando Klassiekers |
Ik die nog nooit een man heb gekend ijzersterke roman
Toen Ik die nog nooit een man heb gekend van Jacqueline Harpman aan mij werd getipt was ik gelijk geïntrigeerd. Deze post-apocalyptische roman vertelt het verhaal van een anoniem jong meisje die samen met 39 vrouwen gevangen zit in een kooi onder de grond. Geen van hen herinnert zich hoe ze er terecht zijn gekomen. Terwijl de vrouwen ouder worden groeit het meisje op in een wereld die zowel haar als de lezer vreemd is - tot er op een dag een mogelijkheid voordoet om te ontsnappen
Maar wat maakt je tot mens wanneer je vervreemd bent van andere mensen en de buitenwereld?
Harpman schetst een hoopvol maar tegelijkertijd hartverscheurend beeld van eenzaamheid en het belang van liefde, vriendschap en connectie.
Deze ijzersterke roman blijft je bij, hoewel je aan het einde misschien wel meer vragen hebt dan aan het begin.