44 levenslessen uit het dierenrijk voor (jonge) mensen
Kate Siber-Monique van der Zanden
Nederlands | 16-02-2026 |
9789062389216
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,95
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Wijsheid uit de natuur
Tekst achterflap
Wij mensen kunnen veel leren van dieren. Wolven weten hoe ze als team moeten werken, octopussen durven zichzelf te zijn, vuurvliegjes weten hoe je van binnen kunt stralen. Dit boek nodigt je uit om hun geheime superkrachten te ontdekken, zoals creativiteit, vermogen om te luisteren, doorzettingsvermogen en vriendelijkheid. Laat je inspireren!
Details
| EAN : | 9789062389216 |
| Uitgever : | Christofoor, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 286 mm |
| Breedte : | 210 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 652 gr |
| Status : | Bestelbaar |