€ 32,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 25/09/2025
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Meer dan 100 eenvoudige pasta's voor doordeweeks en het weekend
Tekst achterflap
Pasta Semplice bevat meer dan 100 eenvoudige pastarecepten voor doordeweeks en in het weekend. Klassieke pasta's en nieuwe snelle pastafavorieten, naast eenpanspasta's en pastaschotels uit de oven. Voor het weekend zijn er pasta's met stoofvlees en verse pasta's zonder pastamachine. Ze vragen wat meer tijd, maar zijn net zo simpel te bereiden.
Voor bij de pasta geeft Janneke heerlijk pizza-, focacce- en broodrecepten, die ook al zo eenvoudig zijn, en je pastamaaltijd helemaal áf maken.
Biografie
Janneke Philippi is kookboekenauteur en foodstylist en schrijft recepten voor diverse tijdschriften, waaronder voor het internationale tijdschrift delicious. Met haar man, foodfotograaf en vormgever Serge Philippi, maakte ze meerdere kookboeken, waaronder de boeken in de populaire serie ...bij Janneke thuis die ook in het buitenland worden uitgegeven. Janneke en Serge wonen met hun gezin in het Limburgse Margraten.
Details
EAN : | 9789048876167 |
Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
Publicatie datum : | 25-09-2025 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Status : | Nog niet beschikbaar |
Aantal pagina's : | 256 |
Keywords : | bakplezier;budgetvriendelijk;comfort food;comfortfood;culinairgemak;dagelijkskoken;doordeweeks gemak;eten;familiegerechten;gezellig;inspiratie;italiaans;keukenplezier;klassiek;koken;mediterraan;nieuw;pasta;seizoensgebonden;snellemaaltijd;thuischefs;traditie;vegetarisch;verseingrediënten;vleessaus;zelfgemaakt;zondergedoe |