Kometen Brood: handboek zuurdesem
Lard Breebaart
Nederlands | 09-04-2026 | 256 pagina's
9789048875771
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
34,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Voor alle thuisbakkers, van fanatieke amateurs tot zuurdesemnerds
Tekst achterflap
Goed brood bakken hoeft niet ingewikkeld te zijn. Met een sterk basisrecept en een beetje aandacht kom je een heel eind. In Kometen Brood: Handboek zuurdesem deelt Lard Breebaart al zijn kennis, ervaring en praktische tips, helder uitgelegd en ondersteund met zelfgemaakte illustraties. Per basisdeeg leer je stap voor stap hoe je onder meer traditionele, half volkoren en volkoren zuurdesembroden bakt.
Biografie
Lard Breebaart is de man achter Kometen Brood, een Amsterdamse bakkerij die in korte tijd een begrip werd onder zuurdesemliefhebbers. Wat begon als experiment in eigen keuken, groeide uit tot een professioneel bakkerijcafé met meerdere vestigingen. Ook is hij de initiatiefnemer van De Broodsalon: een ontmoetingsplek voor bakkers uit heel Nederland waar kennis, zuurdesem en enthousiasme worden gedeeld. Handboek zuurdesem is zijn eerste bakboek.
Details
| EAN : | 9789048875771 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 258 mm |
| Breedte : | 199 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 1032 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |
| Keywords : | autolyse;bacteriën;bakpapier;bakplaat;bakplezier;baksteen;baktijd;banneton;bloem;brood bakken;broodrecepten;broodtemperatuur;broodvorm;desem activeren;desem bewaren;desem opbouwen;desemcultuur;desemgeur;desemproblemen;desemstarter;fermentatie;gist;handboek;hydratatie;hydratatieniveau;kneden;korst;kruim;lactobacillus;meelsoorten;onderhoudsschema;onderrijs;oven;overrijs;rijsmandje;rijstijd;rijzen;rogge;starter onderhouden;starterconsistentie;stoom;tarwe;temperatuur;thuisbakker;voeden;volkorenmeel;vouwen;wilde gist;zuurdesem;zuurdesem maken;zuurdesemtechniek;zuurdesemtools |