Zijn jongen
Carry Slee
Nederlands | 26-09-2023 | 224 pagina's
9789048868193
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 23,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Carry Slee ziet de dingen zoals ze zijn en kijkt liefdevol terug op haar onstuimige kindertijd
Tekst achterflap
Vader Slee heeft het eeuwige leven. Dus dat hij nu overleden is, zal wel weer één van zijn grappen zijn. Terwijl Carry Slee halsoverkop naar haar moeder rijdt om te achterhalen of het nieuws inderdaad klopt, blikt ze terug op haar jeugd waarin diezelfde moeder een grote rol speelde. Maar hoe dichter ze bij haar ouderlijk huis komt, hoe meer haar vader op de voorgrond treedt, met al zijn verschillende gezichten.
Zijn jongen is een ontroerend, oprecht verhaal over gezinsverhoudingen, de rollen die we aannemen voor wie we liefhebben - en je eigen identiteit omarmen.
Biografie
Carry Slee is de bekendste kinderboekenauteur van Nederland: hele generaties zijn met haar kinderboeken opgegroeid. Ze schreef ook meerdere boeken voor volwassenen, o.a. het succesvolle Moederkruid in 2001, dat genomineerd werd voor de NS Publieksprijs. Van haar werk werden meer dan vijf miljoen exemplaren verkocht en een aantal van haar boeken werd succesvol verfilmd.
Details
EAN : | 9789048868193 |
Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
Publicatie datum : | 26-09-2023 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 215 mm |
Breedte : | 146 mm |
Dikte : | 25 mm |
Gewicht : | 368 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 224 |
Keywords : | bestseller;eus;genderidentiteit;juf braaksel;kinderboekenauteur;lesbische relatie;meisje;memoir;moederkruid;moeilijke jeugd;nederlandse literatuur;psychologie;queer;sterren op het doek;thurple;waargebeurd verhaal |