Ossenkop
Manik Sarkar
Nederlands | 06-02-2025 | 176 pagina's
9789048862696
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 22,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Ossenkop is een beeldend geschreven roman over succes en mislukking, over willen en kunnen, over het verstrijken van de tijd, en niet te vergeten: over vlees.
Tekst achterflap
Wanneer Rensing in 1975 van de Slagersvakschool komt, weet hij alles over het slagersvak en het runnen van een slagerij. Hij zit boordevol ideeën over hoe hij het slagerijwezen op zijn kop gaat zetten. Jammer genoeg mist hij één noodzakelijke eigenschap voor succes: hij heeft geen talent voor de omgang met mensen.
Na de dood van zijn vader probeert hij met zijn nieuwe echtgenote aan zijn zijde zijn idealen te verwezenlijken. Maar om hem heen veranderen de tijdgeest, het dorp en de wensen van de klanten. Als de omzet terugloopt, wordt het steeds meer een strijd van één slager tegen de wereld.
Recensie/Quote
Deze schrijver mag blijven
Biografie
Manik Sarkar (Groningen, 1973) is literair vertaler en schrijver. Hij publiceerde verhalen in o.a. Papieren Helden en Wobby. Manik vertaalde onder meer werk van Philippe Claudel en Joël Dicker en is sinds een aantal jaar docent op de Vertalersvakschool.
Details
EAN : | 9789048862696 |
Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
Publicatie datum : | 06-02-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 211 mm |
Breedte : | 136 mm |
Dikte : | 16 mm |
Gewicht : | 220 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 176 |
Keywords : | ambitie;bronzen uil;de bronzen uil nominatie;dierenwelzijn;dorp;familie;genomineerd;huwelijk;jaren tachtig;literaire fictie;massaconsumptie;massaslacht;modernisering;shortlist bronzen uil;slachthuizen;slagerij;slagersvak;slagersvakschool;vernieuwing;vleesconsumptie |