Mocro maffia
Wouter Laumans-Marijn Schrijver
Nederlands | 17-12-2023 | 240 pagina's
9789048828036
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 12,50
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Herziene en geactualiseerde editie
'Gedetailleerd, beeldend en met gevoel voor drama' - Vrij Nederland
'Iedereen in dit conflict wordt geliquideerd'
Hij hoort achter hem hoe de moordenaars blijven schieten op Said. Rida rent door. Hij moet overgeven. Het spuug op zijn gezicht en zijn kleren is geen reden om in te houden. Hij blijft rennen. In de verte klinken nog een paar schoten. Ze hebben Said van dichtbij afgemaakt.
Een paar jaar geleden trokken ze gezamenlijk door het land om juweliers te beroven, nu vermoorden ze elkaar met zware wapens in de strijd om cocaïnemiljoenen. Niet alleen in Amsterdam, maar door heel Nederland en zelfs tot in België en Marokko is het oorlog. Maar wie staan er nu precies tegenover elkaar en waarom?
Mocro Maffia vertelt het inside-verhaal over de opkomst van een nieuwe generatie zware criminelen. Een verhaal over geld, ambitie, hoogmoed en verraad.
Wouter Laumans is journalist en schrijft onder meer voor Panorama en Nieuwe Revu.
Marijn Schrijver is journalist en hoofdredacteur van Nieuwe Revu.
Biografie
Wouter Laumans (Author)
Wouter Laumans is journalist en schrijft onder meer voor Panorama en Nieuwe Revu.
Marijn Schrijver (Author)
Marijn Schrijver is freelance journalist en schreef mee aan de boeken Mocro Maffia, Wraak en De lustfabriek
Details
EAN : | 9789048828036 |
Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
Publicatie datum : | 17-12-2023 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 201 mm |
Breedte : | 126 mm |
Dikte : | 23 mm |
Gewicht : | 274 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 240 |