Zware Jongens-pakket

Jan Meeus-Yelle Tieleman


Nederlands | 02-06-2025 | 576 pagina's

9789046834305

Paperback / softback


€ 30,00

 Voorraad in de winkel

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99




Tekst achterflap

Speciaal voor Vaderdag: Narco's in Nederland en De Hedelse afpersingszaak samen in het gesealde Zware Jongens-pakket voor slechts € 30

Zware Jongens is de podcast van Jan Meeus, Yelle Tieleman en Harry Lensink (Follow the Money).

Topauteurs Jan Meeus en Yelle Tieleman schrijven over cocaïne, xtc, de organiseerde misdaad, het excessieve geweld en de vermenging van de boven- en onderwereld.
 

Narco’s in Nederland van Jan Meeus beschrijft voor het eerst de Brabants-Amsterdamse connectie, die de basis heeft gelegd voor de opkomst van Nederland als centrum van de mondiale cocaïnesmokkel.
‘Zijn personages, van sneue sukkels tot levensgevaarlijke gekken en allemaal geil van geld, zijn kleurrijk. En zijn boodschap overtuigt.’ de Volkskrant


In De Hedelse afpersingszaak van Yelle Tieleman staat de grootste afpersingszaak in Nederland centraal. Met een falend Openbaar Ministerie, levensbedreigende aanslagen en een omstreden undercoveractie.
‘Fascinerend en angstaanjagend tegelijk. Een absolute aanrader.’ John van den Heuvel


 



Biografie

Jan Meeus is onderzoeksjournalist voor NRC. Eerder verschenen: Verraad, de veelgeprezen misdaadbiografie van Willem Holleeder, en de bestseller De Schiedamse cocaïnemaffia. Jan Meeus is maker van de veelbeluisterde NRC-podcast Cocaïnekoorts.

Yelle Tieleman schrijft over de georganiseerde misdaad voor AD. Hij won De Tegel voor de verslaggeving over de tramaanslag in Utrecht. Over de moord op Anne Faber schreef hij Hoe kon dit gebeuren?


Details

EAN :9789046834305
Auteur: 
Uitgever :Park Uitgevers
Publicatie datum :  02-06-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet beschikbaar
Aantal pagina's :576