Mijn Bullet Journal - Japan
MUS
Nederlands | 16-09-2020 | 240 pagina's
9789045326092
Paperback / softback
17,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
De bullet journals van MUS zijn perfect om al jouw afspraken, taken, plannen, challenges, to-dolijstjes en nog veel meer op één handige plek te bewaren. Het omslag is afneembaar en met drie handige leeslintjes navigeer je makkelijk door je journal.
Details
| EAN : | 9789045326092 |
| Uitgever : | BBNC Uitgevers |
| Publicatie datum : | 16-09-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 514 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 240 |