Nederlanders groeten niet
Anton Stolwijk
Nederlands | 09-04-2026 | 352 pagina's
9789044548501
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Een pijnlijk, tragikomisch verhaal over hoe het verleden doorwerkt in het heden
Niet gehinderd door al te veel voorkennis reist schrijver Anton Stolwijk naar Curaçao voor een boek over de koloniale geschiedenis van het eiland. Maar eenmaal daar blijkt het een nogal naïef plan, dat een hoop wenkbrauwen doet fronsen. Een pijnlijk, tragikomisch verhaal over hoe het verleden doorwerkt in het heden.
Over Atjeh:
‘Stolwijk verweeft hedendaagse stemmen en gearchiveerd verleden tot een meeslepend verhaal.’ •••• NRC
‘Atjeh is een voorbeeldige mix van reisverslag en geschiedenis.’ – **** de Volkskrant
Biografie
Anton Stolwijk (1979) schrijft verhalende non-fictie. Van zijn hand verschenen eerder Atjeh. In het spoor van een koloniale oorlog, Ons soort Amerika en Buiten dienst. Toen God kleiner moest gaan wonen en ik meekeek.
Details
| EAN : | 9789044548501 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 137 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 376 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |