Een nieuw woord voor liefde

Marieke van Ditshuizen


Nederlands | 07-11-2024 | 224 pagina's

9789038815503

Paperback / softback


€ 22,50

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99




Tekst achterflap

Als Marieke en de vader van haar kinderen tijdelijk uit elkaar gaan blijkt dat een afslag op een onomkeerbare weg waarvan ze op dat moment de gevolgen nog niet kan overzien. Er volgt een periode vol verdriet, woede en verwarring, maar tijdens dit verwerkingsproces leert ze ook veel over zichzelf.


Zodra de donkere wolken beginnen weg te trekken komt er steeds meer ruimte voor lichtheid, een gevoel van bevrijding én voor nieuwe liefdes, al blijkt die nieuwe realiteit weerbarstig. Uiteindelijk realiseert Marieke zich dat de liefde zich niet laat dwingen, en dat niet alles maakbaar is.


Biografie

Marieke van Ditshuizen is illustrator van vele kinderboeken voor diverse uitgeverijen. Ze il lustreerde o.a. Zing, zing, zing de wereld rond, De koning van de flat, Het mooiste van Annie M.G. Schmidt, Van honingbij tot hagelslag en Naar bed gaan is gedoe. Daarnaast geeft ze cursussen en workshops kinderboeken illustreren. Een nieuw woord voor de liefde is haar eerste boek voor volwassenen.


Details

EAN :9789038815503
Auteur: 
Uitgever :Singel Uitgeverijen
Publicatie datum :  07-11-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :240 mm
Breedte :170 mm
Dikte :20 mm
Gewicht :604 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :224