Omdat ik je zie
Eva Posthuma de Boer
Nederlands | 05-03-2026 | 280 pagina's
9789026365935
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
23,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
De nieuwe roman van bestsellerauteur Eva Posthuma de Boer. Over verlies, vriendschap en liefde. 'Eva Posthuma de Boers beste roman tot dusver.' - HP/De Tijd
Tekst achterflap
Haar vader is dood, haar huis is leeg en bij de krant is ze uitgerangeerd.
Als je leeftijd een 9 bevat, is het tijd voor beslissingen, weet Lou Rijziger. Ze is 49. Alleen heeft zij de controle niet. Vlak na het overlijden van haar vader stopt haar column bij de krant – de krant waar haar vader ook voor werkte. De chef biedt haar een baan aan bij het necrologieënarchief, waar ze de taak krijgt het archief op te schonen. Een ondankbare klus, denkt ze. Maar ze raakt gefascineerd door het genre, en komt het laatste verhaal van haar vader op het spoor. Het leidt naar Spanje. Lou besluit het te gaan afmaken. Met haar kat Broer, de 6-jarige Emmy en een zakje met as van haar vader begint ze aan een roadtrip naar het zuiden.
Over Omdat ik je zie:
'Vlot geschreven pageturner, waarin Posthuma de Boer de personages met veel empathie tot leven wekt.'- Trouw
'Omdat ik je zie is Eva Posthuma de Boers beste roman tot dusver.' - HP/De Tijd
'Een hele dikke tip!' - Margriet
'Prachtig boek.' MAX Magazine
Biografie
Eva Posthuma de Boer is schrijver. Van haar hand verschenen de romans Eindeloze dagen, Lichthart, De Comedy Club, Ica en En het wonder ben jij. Haar alom geprezen roman De hand van Mustang Sally werd een bestseller en MEZZA Boek van het Jaar.
Details
| EAN : | 9789026365935 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 139 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 367 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 280 |
Omdat ik je zie
Wat een mooie humorvolle gelaagde roman. Onverwachte beslissingen een vastgelopen relatie, geheimen uit de Tweede wereldoorlog en een intrigerende zoektocht in Spanje. en wat een fijne pen.