Hoe de wereld denkt
Julian Baggini
Nederlands | 05-03-2026 | 464 pagina's
9789025913939
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
27,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Toegankelijke en leuk mondiale geschiedenis van de filosofie.
Tekst achterflap
De wortels van het denken reiken veel verder dan het Westen. Julian Baggini verkent hoe uiteenlopende culturen, van het boeddhisme in Azië en de oude wijsheden van de Aboriginal Australiërs tot de Afrikaanse ubuntu-filosofie en islamitische denkrichtingen, door de eeuwen heen hebben nagedacht over waarheid, geluk, rechtvaardigheid en identiteit.
Baggini laat zien hoe ons eigen denken is gevormd door deze kruisbestuiving van ideeën, en hoe een wereldwijder perspectief ons begrip van filosofie kan verdiepen. 'Hoe de wereld denkt' is een panorama aan ideeën dat licht werpt op vragen als: waarom is het Westen zo individualistisch? Waarom wortelt het secularisme niet overal even diep? En wat ligt aan de basis van China’s afkeer van politieke vrijheid?
‘Hoe de wereld denkt' is een even ambitieus als toegankelijk boek. – Trouw ****
Biografie
Julian Baggini is een Britse filosoof, oprichter van The Philosophers’ Magazine en auteur van onder andere 'Hoe de wereld eet' en 'Leer denken als een filosoof'.
Details
| EAN : | 9789025913939 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 489 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 464 |