De zomer van jou en mij
Jill Mansell
Nederlands | 08-04-2026 | 352 pagina's
9789021060644
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
23,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Limited edition! OP = OP. De nieuwste feelgoodroman van Jill Mansell, met prachtig bedrukt boekblok vol bloemen. Grappig, romantisch en vol personages om van te houden.
Tekst achterflap
In haar nieuwe feelgood De zomer van jou en mij neemt Jill Mansell ons mee naar het prachtige Venetië, Italië!
Fen geniet van een luxevakantie in Venetië met haar geliefde grootmoeder Disa en verwacht niets meer dan ontspanning. Verliefd worden? Onmogelijk. Totdat alles verandert.
Jamie is gewend dat vrouwen voor hém vallen, niet voor zijn zachtaardige vriend Leon. Maar wat als hij zelf gevoelens krijgt voor een meisje dat alleen oog heeft voor Leon?
Disa heeft een geheim. Een paar weken terug kreeg ze een brief met schokkende informatie over haar overleden man. In Venetië probeert ze de waarheid te achterhalen.
Jill Mansells heerlijk meeslepende roman vol geheimen neemt ons mee in een achtbaan vol emoties die ons weer in de liefde laat geloven.
Biografie
Jill Mansell is een absolute bestellerauteur. Haar razend populaire boeken zijn onweerstaanbaar en worden in twaalf landen uitgegeven. Er zijn inmiddels al 2 miljoen boeken van haar verkocht in Nederland. Voordat Mansell fulltime besloot te gaan schrijven, werkte ze jarenlang in een ziekenhuis in Bristol. De laatste jaren heeft zij internationale bekendheid gekregen met haar eigentijdse, vrolijke, sexy en romantische boeken.
Details
| EAN : | 9789021060644 |
| Uitgever : | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 08-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 440 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |