Wie is de baas?
Arwen Kleyngeld
Nederlands | 30-09-2025 | 128 pagina's
9789021058122
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Grappig en leerzaam boek over hoe de regels in het land, de stad en op school worden bepaald.
Tekst achterflap
Wie is de baas? van Arwen Kleyngeld en Melanie Drent is een aanstekelijk en geïllustreerd non-fictieboek over wat politiek is en hoe dit stelsel werkt.
Bij schooltijden, TikTok en Taylor Swift denk je misschien niet zo gauw aan politiek. Maar ze hebben er juist van alles mee te maken! In Wie is de baas? legt Arwen Kleyngeld op een toegankelijke manier uit wat politiek is en waarom die iedereen aangaat. Na het lezen van de waargebeurde verhalen, herkenbare voorbeelden en historische weetjes wordt politiek iets waar je zelf over mee wilt praten. Want wie is er nou eigenlijk de baas?
Biografie
Arwen Kleyngeld is journalist en kinderboekenauteur. Op een speelse manier laat ze kinderen kennismaken met actuele thema's. Eerder schreef ze over onder andere mysteries en geld. Haar non-fictieboek over beroepen, Van boswachter tot youtuber, werd verkozen tot Thematitel Kinderboekenweek in 2021.
Illustrator Melanie Drent werkte na haar afstuderen aan de HKU aan diverse projecten. Haar prachtig handgetekende illustraties zijn verrassend en nodigen uit tot langer kijken.
Details
| EAN : | 9789021058122 |
| Uitgever : | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 30-09-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 248 mm |
| Breedte : | 180 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 586 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
Wie is de baas? Alles over politiek (en hoe het werkt)
“Wat zijn de gemeenteraadsverkiezingen?” “Hoe moet je stemmen?” En “wat is Prinsjesdag eigenlijk?”
Maar vooral: hoe leg je zoiets uit aan een kind?
Arwen Kleyngeld helpt daarbij met het boek Wie is de baas? Alles over politiek (en hoe het werkt).
Van de basis (over wat politiek nou eigenlijk is) tot specifiek (zols wie de baas is in Nederland, de geschiedenis van de politiek, etc.), dit boek neemt je mee langs de politiek in de stad, het land en de wereld.
Alles wordt extra duidelijk door de prachtige én grappige infographics van Melanie Drent.
Kortom: een heerlijk non-fictie boek voor kinderen (en volwassenen) over een complex onderwerp.
Je wereld begint in een kinderboek.