Post mortem

Frank van de Goot


Nederlands | 03-06-2025 | 288 pagina's

9789021056708

Paperback / softback


€ 21,99

 Voorraad in de winkel

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Verzendkosten €1,95 | Gratis verzending boven de €24,99




Korte beschrijving/Annotatie

Waargebeurde verhalen over de meest intrigerende cases uit de praktijk van Frank van de Goot, de bekendste patholoog van Nederland

Tekst achterflap

Forensisch en klinisch patholoog Frank van de Goot neemt je mee in zijn dagelijkse leven met de dood.
Ontmoet forensisch en klinisch patholoog Frank van de Goot. Hoe mysterieus de doodsoorzaak ook is en wat de betrokkenen ook beweren, voor Frank van de Goot hebben de doden geen geheimen. Door middel van eigenzinnige experimenten verzamelt hij bewijsmateriaal, en doet zo geruchtmakend onderzoek in zaken als de balkonval van Sharleyne, de balpenaffaire en de verdwijning van Arjen Kamphuis.
Van der Goot verhaalt eerlijk en vol passie over zijn dagelijkse werkzaamheden en wat die ons leren over de dood, waarbij de waarheid voor de nabestaanden boven water halen zijn voornaamste motivatie is.

Details

EAN :9789021056708
Auteur: 
Uitgever :Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Publicatie datum :  03-06-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet beschikbaar
Aantal pagina's :288