Het Grote Michelin Reisboek Frankrijk
...
Nederlands | 13-04-2026 | 420 pagina's
9789020991123
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
44,99 39,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Sinds 1926 doet de Michelin Reisgids het hart van reizigers sneller slaan. Om zijn honderdste verjaardag te vieren neemt Michelin je mee op reis door Frankrijk, van regio naar regio, om de mooiste bezienswaardigheden te ontdekken, van de grote klassiekers tot de best bewaarde geheime plekjes.
Beleef een spannende reis en bezoek niet alleen de favorieten van je vertrouwde en gepassioneerde Michelinauteurs, maar natuurlijk ook de beroemde sterrenplekken. Erfgoed, gastronomie, feesten en ambachten passeren allemaal de revue tijdens deze diamanten Tour de France. Met meer dan 1200 foto's en illustraties is dit boek heerlijk om door te bladeren en bij weg te dromen, maar tegelijk een betrouwbare gids om je Frankrijkreis perfect voor te bereiden.
Slogan/Promotie
De Michelin reisgids wordt 100
Details
| EAN : | 9789020991123 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 339 mm |
| Breedte : | 235 mm |
| Dikte : | 39 mm |
| Gewicht : | 2224 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 420 |
| Reeks : | Michelin Reisgids |