Bobbi viert Sint-Maarten
Monica Maas
Nederlands | 15-09-2026 | 32 pagina's
9789020684384
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
9,99
Herdruk
Voorraad in de winkel
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Op 11 november gaan veel kinderen met een mooie lampion over straat om liedjes te zingen en snoepjes te verzamelen. Een spannende avond voor peuters en kleuters! Bobbi viert Sint- Maarten is het ideale voorleesboek om peuters voor te bereiden op deze bijzondere Nederlandse feestavond!
Details
| EAN : | 9789020684384 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 15-09-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 187 mm |
| Breedte : | 168 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 199 gr |
| Status : | Herdruk |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Bobbi |