9,99 5,00
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Mama zegt: 'Kom kijken, Bobbi! Er is voetbal op tv.' Bobbi vindt dat heel gezellig. 'Hoi!', roept hij,'dan kijk ik mee.'
Details
| EAN : | 9789020684162 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 17-02-2014 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 188 mm |
| Breedte : | 168 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 197 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 30 |
| Reeks : | Bobbi |
| Keywords : | bobbi;peuterboeken;voetballen |