Bretagne
Manfred Görgens
Nederlands | 20-03-2026 | 128 pagina's
9789018054984
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
16,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Alles voor je trip in één handzame reisgids: inspiratie en tips voor bijzondere uitstapjes, de beste adressen om te shoppen en de leukste restaurants en hotels. Ga op pad en ontdek alle 15 topspots, dé plekken die je reis onvergetelijk maken!
Details
| EAN : | 9789018054984 |
| Uitgever : | ANWB Retail |
| Publicatie datum : | 20-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 192 mm |
| Breedte : | 107 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 160 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Reeks : | ANWB Extra |