Impact
Mirjam Mous
Nederlands | 19-03-2026 | 352 pagina's
9789000397884
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
20,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Meeslepend verhaal over oorlog en vertrouwen van YA-koningin Mirjam Mous
Elin, Joas en Zoë. Drie jongeren die een heel normaal leven leiden. Maar dat verandert plotseling wanneer er oorlog uitbreekt. Elin raakt gescheiden van haar ouders en moet zich zien te redden in een wereld die nooit meer hetzelfde zal zijn. Joas sluit zich aan bij het leger en realiseert zich langzaamaan dat niets is wat het altijd leek. En zijn zus Zoë zoekt naar manieren om zich te verzetten tegen het geweld en de leugens, maar dat is niet zonder gevaar.
Hoe houd je je staande in een oorlog? Wie kun je vertrouwen? En kunnen je vrienden ook je vijanden worden? 'Impact' trekt je mee in een razend spannend en actueel verhaal, met hartverwarmende personages die je bij zullen blijven.
'Impact' is een spannende YA voor tieners vanaf 13 jaar die oorlog uit verschillende perspectieven belicht, schuurt en onder je huid gaat zitten. Voor alle fans van YA-koningin Mirjam Mous, bekend van o.a. 'Boy 7' en 'Otis' redding'.
Biografie
Mirjam Mous (1963) werkte jarenlang in het onderwijs voordat ze in 2005 besloot zich fulltime op schrijven te richten. Mirjam schrijft voor een breed publiek: van grappige boeken voor kinderen tot spannende boeken voor tieners. Haar bekendste jeugdthriller, 'Boy 7', werd verfilmd, genomineerd voor de Jonge Jury en bekroond met een Gouden Boek.
Details
| EAN : | 9789000397884 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 578 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Keywords : | actualiteit;actueel;boy 7;conflict;conflictgebieden;geweld;jeugdroman;legers;mirjam mous;oorlog;spanning;vanaf 13 jaar;vijanden;vrienden;ya;young adult |