35,00
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Start your culinary journey through the Mushroom Kingdom with The Unofficial Super Mario Cookbook, filled with 50+ delicious recipes inspired by the iconic video game franchise!
Details
| EAN : | 9781958862063 |
| Uitgever : | Reel Ink Press |
| Publicatie datum : | 06-06-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 209 mm |
| Breedte : | 262 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 828 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |