The Cocktail Cabinet: Low / No
Kara Newman
Engels | 26-03-2026 | 52 pagina's
9781923239920
Paperback / softback
19,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781923239920 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 26-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 142 mm |
| Breedte : | 108 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 361 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 52 |
| Reeks : | The Cocktail Cabinet |