23,79
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
A selection of 100 of cinema’s greatest films that tell queer stories, from the silent era to contemporary masterpieces.
Details
| EAN : | 9781922754295 |
| Uitgever : | Smith Street Books |
| Publicatie datum : | 01-05-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 168 mm |
| Breedte : | 216 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 656 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 208 |