19,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
High in the Accursed Mountains, in a village ruled by the ancient laws of the Kanun, Bekija escapes an arranged marriage by becoming a sworn virgin, renouncing her womanhood to live as a man. Her decision sets off a brutal chain of events, destroying her family and separating her from the one she loves the most.
Details
| EAN : | 9781916806184 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Izidora Angel |
| Publicatie datum : | 10-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 183 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |