The World Of Creativity
Fredrik Haren
Engels | 18-12-2025 | 272 pagina's
9781907312892
Paperback / softback
20,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781907312892 |
| Uitgever : | John Wiley And Sons Ltd |
| Publicatie datum : | 18-12-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 140 mm |
| Breedte : | 216 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 344 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |