Curious Cats and Fantastical Felines
Willow Winsham
Engels | 05-03-2026 | 192 pagina's
9781849949736
Hardback
27,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Curious Cats and Fantastical Felines gives an intriguing insight into the historical relationship between cats and humans by exploring the folklore, myths and legends that relate to cats from around the globe.
Details
| EAN : | 9781849949736 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 576 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |