The Perks of Being a Wallflower
Stephen Chbosky
Engels | 01-01-2009 | 240 pagina's
9781847394071
Paperback / softback
14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
A powerful and perceptive coming-of-age story, in the tradition of The Catcher in the Rye, from a talented young filmmaker, screenwriter and novelist.
Details
| EAN : | 9781847394071 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 01-01-2009 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 189 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 240 |