Nation of Strangers
Ece Temelkuran
Engels | 12-02-2026 | 256 pagina's
9781837265909
Paperback / softback
24,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar, de levertijd is 4-5 werkdagen
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
A powerful reappraisal of the concept of exile, migration and homelessness from internationally acclaimed author and political thinker Ece Temelkuran
Details
| EAN : | 9781837265909 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 213 mm |
| Breedte : | 134 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 260 gr |
| Status : | Te bestellen bij leverancier |
| Aantal pagina's : | 256 |