The Destruction Of Palestine Is The Destruction Of The Earth
Andreas Malm
Engels | 07-01-2025 | 144 pagina's
9781836740070
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Malm unearths the shared roots of colonial adventurism in Palestine and fossil fuelled warfare.
Details
| EAN : | 9781836740070 |
| Uitgever : | Verso Books |
| Publicatie datum : | 07-01-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 177 mm |
| Breedte : | 112 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 118 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 144 |
| Reeks : | The The Verso Palestine Pamphlets |