14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
A phenomenal #1 bestseller in Germany, If Russia Wins is a fascinating and deeply-researched future counterfactual about what the world might look like should Putin succeed in Ukraine
Details
| EAN : | 9781805465744 |
| Uitgever : | Atlantic Books |
| Publicatie datum : | 28-08-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 122 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |