21,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
The latest chilling Japanese mystery by the author of Strange Picturesand Strange Houses, Uketsu
Details
| EAN : | 9781805336297 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Jim Rion |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 360 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |
Strange buildings
Weer even absurd als de eerdere twee boeken. Dit keer met elf losse verhalen die op een briljante manier allemaal met elkaar te maken lijken te hebben. Zeker een aanrader.