34,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
A tale of violent terror and chilling unrepentance, from the only woman convicted of crimes against humanity in the Bosnian War.
Details
| EAN : | 9781805262862 |
| Uitgever : | C Hurst & Co Publishers Ltd |
| Publicatie datum : | 16-10-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 149 mm |
| Breedte : | 225 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 484 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |