A Training School For Elephants
Sophy Roberts
Engels | 02-04-2026 | 432 pagina's
9781804994399
Paperback / softback
18,90
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Details
| EAN : | 9781804994399 |
| Uitgever : | Transworld Publishers Ltd |
| Publicatie datum : | 02-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 196 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 298 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 432 |