Lord Of The Rings: The Unofficial Cookbook
Tom Grimm
Engels | 01-11-2022 | 160 pagina's
9781803364162
Hardback
34,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Prepare and enjoy delicious dishes seen in, and inspired by, The Lord of the Rings.
Details
| EAN : | 9781803364162 |
| Uitgever : | Titan Books Ltd |
| Publicatie datum : | 01-11-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 261 mm |
| Breedte : | 211 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 918 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |